social media inso.gov.ir-شبکه_های_اجتماعی_سازمان_ملی_استاندارد

آخرین اخبار

يكشنبه1403/3/27

19:27:4

84

کسب رتبه هم ترازی بین المللی نظام استاندارد موجب درآمد زایی کشور می شود

مشاور و مدیرکل دفتر بازرسی سازمان ملی استاندارد ایران از موفقیت‌های سازمان ملی استاندارد ایران در دوره تحولی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد لرستان، مجید آقابابایی مشاور و مدیرکل دفتر بازرسی سازمان ملی استاندارد ایران در آیین معارفه مدیرکل استاندارد استان گفت: موفقیت‌های سه گانه‌ای در دولت سیزدهم اتفاق افتاد که باعث تقویت وارتقاء نظام استاندارد کشور در عرصه بین المللی گردید.
آقابابایی با اشاره به کسب تاییده ارزیابی هم ترازی بین المللی نظام استاندارد کشور بیان کرد: این مهم در نظام اقتصادی و درآمدزایی کشور بسیار تاثیرگذار و دستاوردی است که باید حفظ شود.
آقابابایی تصریح کرد: مدل کارکرد سازمان ملی استاندارد دانش افزایی علمی است و اگر پژوهش محوری نداشته باشیم نمی‌توانیم آینده نگری داشته و به پله‌های بالاتر برسیم بنابراین تعامل این سازمان با نهادهای علمی و دانشگاهی باید افزایش یابد.

در ادامه این مراسم، داود روشنی سرپرست معاونت توسعه مدیریت، امور حقوقی و مجلس سازمان ملی استاندارد نیز اظهار کرد: نیروی انسانی باانگیزه سبب رشد و شکوفایی و در گرانبهای هر مجموعه است که باید حفظ و تقویت شود.
مرتضی رهنما مدیرکل جدید استاندارد لرستان نیز افزود: استاندارد نقطه اشتراک بین مصرف کننده، تولید کننده و حاکمیت است و با استاندارد و اعتماد مصرف کنندگان حیات واحد تولیدی در سطح بازار فراهم می شود.
در این آیین مرتضی رهنما به عنوان سرپرست جدید اداره کل استاندارد لرستان معرفی و از زحمات وحید والی‌زاده مرادی قدردانی شد. مرتضی رهنما سابقه مدیرکلی استاندارد و مدیرکلی صنعت و معدن استان های فارس و کهگیلویه و بویر احمد را در کارنامه خود را دارد.